KONST / Litografier / Färglitografi 14077163
nr 1407 7163
Catrina Liljegren
(f. 1962), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -93, ej numrerad, yttermått inklusive ram: 63x44 cm
Catrina Liljegren, svensk målare född 1962.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:39:36
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)